Środki do codziennego sprzątania

Najlepsze środki przeciw alergii
SKU: Czyszenie bez chemi

 

Twój dom to wiele nudnych obowiązków. Lubisz jednak czerpać radość z tego, co robisz. Włącz muzykę i zaprzęgnij do pracy najnowocześniejszą technologię sprzątania. Zadbaj o swój czas i wygodę.
Rękawica Żółta bezpyłowo zbiera kurz w tempie błyskawicznym. Wytarcie na sucho mebli w całym mieszkaniu zajmie Ci zaledwie kilka minut.
Rękawica Żółta czyści tak delikatnie, że możesz jej używać nawet do usuwania kurzu z powierzchni mebli politurowanych, antyków i cennych obrazów.
Jeśli lubisz zieleń chcesz, by Twoje kwiaty mogły swobodnie oddychać - wytrzyj więc ich liście rękawicą Żółtą.
Po wytarciu kurzu na sucho czyszczenie na wilgotno to dziecinna igraszka. Zwłaszcza jeśli masz do dyspozycji ściereczkę Star. Z łatwością zbiera ona brud i nie przenosi go z powierzchni wcześniej umytej na właśnie czyszczoną. Jest to zresztą cecha charakterystyczna wszystkich produktów HaRa.
Jeśli zaś gdzieś napotkasz uporczywy brud, w Zestawie Codzienne Sprzątanie znajdziesz ściereczkę Scrub. Wraz z odrobiną wody radzi sobie ona nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Jeśli od lat stosujesz w domu tradycyjną chemię, Scrub pomoże Ci wydobyć z Twoich mebli naturalny kolor i uświadomi Ci, jak dalece chemia ta jest niedoskonała.
W usuwaniu ciężkich zabrudzeń pomocny jest płyn pielęgnacyjny HaRa, który także znajduje się w Zestawie Codzienne Sprzątanie (małe opakowanie z kulką - Rollfix).
Ściereczka Scrub nie zbiera po sobie wody i pozostawia powierzchnię mokrą. Do osuszania użyj ściereczki Star, której specjalnością jest pochłanianie wody. Świetnie nadaje się ona także do polerowania luster i innych gładkich powierzchni, np. kafelków.
Jeśli chcesz, możesz do tego Zestawu dokupić drugą ściereczkę Scrub, którą wykorzystasz do mycia owoców oraz, wraz z płynem pielęgnacyjnym, do mycia naczyń.
Zestaw składa się z następujących produktów: Rękawica Żółta, Ściereczka Star, Ściereczka Scrub, Płyn pielęgnacyjny Rollfix 75ml.
Masz jakieś pytania? Opis produktu wydaje Ci się niedokładny? A może chcesz podzielić się z nami swoim spostrzeżeniem? Czekamy na Twoje pytania, uwagi i komentarze